دموی نرم افزار حراست و نگهبانی پاسبان

دانلود نرم افزار نگهبانی

با تکمیل فرم زیر نرم افزار حراست و نگهبانی پاسبان را به مدت یک هفته بدون پرداخت هزینه دیافت کنید و بطور کامل تست و بررسی نمایید. علاوه بر دانلود رایگان نرم افزار نگهبانی پاسبان شما از مشاوره کارشناسان شرکت سامان نیز بهره‌مند خواهید شد. لطفا اطلاعات درخواستی فرم را با توجه به نیاز سازمان خود تکمیل نمایید تا کارشناسان شرکت سامان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست دموی نرم افزار

لطفا جهت دریافت دموی نرم افزار و سیستم گشت و نگهبانی فرم زیر را تکمیل نموده و دکمه ارسال را بزنید. متشکریم

نام و نام خانوادگی

جهت ارسال رمز

با پیش شماره بطور مثال 02188888888

جهت ارسال فایل

لطفا صبر کنید

مراحل راه اندازی نرم افزار نگهبانی پاسبان

لاین
پاسبان
پس از تکمیل فرم فوق، کارشناسانِ شرکت سازه‌های ارتباطی و اطلاعاتی سامان با شما تماس خواهند گرفت. این تماس به منزله نیاز سنجی دقیق سازمان شما خواهد بود، کارشناسان شرکت به دلیل ارتباط با سازمان‌های مختلف در حوزه‌های کاری متنوع از نیاز سازمان‌ها آگاه هستند و به‌خوبی قادرند شما را راهنمایی نمایند.
پاسبان
پس از نیاز سنجی، نرم افزار پاسبان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید تمام بخش‌های نرم افزار را مشاهده و تست نمایید. در این مرحله کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. پیشنهاد ویژه‌ این مرحله، جلسه آنلاینِ معرفی نرم افزار گشت و نگهبانی پاسبان است. در این جلسه بخش‌های مختلف نرم افزار تشریح و می‌توانید امکانات نرم افزار را با نیازهای سازمان خود مطابقت دهید.
لاین
پاسبان
پنل مدیریتی نرم افزار پاسبان را به مدت یک هفته بررسی نمایید در صورت نیاز این زمان قابل تمدید می‌باشد. شرایط ویژه‌ای نیز برای سازمان‌ها در نظر گرفته‌ایم. برای اطلاع از این شرایط ویژه لطفا فرم بالا را تکمیل نمایید. نرم افزار گشت نگهبانی پاسبان در سازمان‌های مختلف دولتی و خصوصی پیاده‌سازی شده است. برخی از حوزه‌هایی که از نرم افزار پاسبان استفاده می‌کنند: شرکت‌های حفاظتی، دانشگاه‌ها، خطوط انتقال آب، برق و گاز، کارخانجات و …
پنل مدیریتی نرم افزار پاسبان