قیمت نرم افزار حراست و نگهبانی پاسبان

ادارات و سازمان‌ها برای حفظ امنیت خود از نیروهای گشت و نگهبانی استفاده می‌کنند، نیروهای حراست باید بصورت منظم گشت زنی انجام دهند. امنیت سازمان بستگی به گشت زنی مداوم نگهبانان دارد، درصورتی که نگهبانان از انجام وظایف خود سرباز زنند امنیت سازمان با خطر مواجه خواهد شد. با توجه به قابلیت‌های سیستم پاسبان قیمت آن نسبت به روش‌ها و سیستم‌های دیگر مقرون به صرفه است، قیمت نرم افزار حراست پاسبان بستگی به مولفه‌های مختلفی دارد.

نرم افزار گشت و نگهبانی پاسبان این امکان را به مدیران می‌دهد که برنامه شیف‌بندی‌ نگهبانان را در نرم افزار ایجاد کند و هر نگهبانان با توجه به وظایف خود طبق برنامه از قبل تنظیم شده سرکشی انجام دهد. همه جنبه‌های کاری و امنیتی مورد نیاز برای تامین امنیت سراسری سازمان در سیستم پاسبان پیش‌بینی شده است.

مدیران پس از پیاده‌سازی برنامه کاری در نرم افزار و تکیمل موارد امنیتی مدنظر، وظایف نگهبان به طور شفاف و واضح مشخص خواهد شد. با انجام سرکشی و ثبت اطلاعات روزانه از انجام یا عدم انجام وظایف نگهبانان، مدیران حراست با گزارش‌گیری از روند اجرای کار مطلع خواهند شد.

لاین

قابلیت‌های سیستم پاسبان

قابلیت های سیستم پاسبان

برای بالا بردن کیفیت گشت زنی نگهبانان در سازمان‌ها، پیشنهاد می‌شود از سیستم گشت و نگهبانی پاسبان استفاده نمائید. این سیستم برپایه نرم افزار می‌باشد و مطابق با دانش روز نرم افزاری دنیا طراحی و برنامه نویسی شده است. سیستم پاسبان همسو با سیاست‌های کلی در حفظ امنیت سازمان‌ها، واحدهای تولیدی‌، مسکونی، تجاری و اماکن حساس ارائه گردیده است. این سیستم قابلیت توسعه و تغییر در جهت رفع نیازهای منحصربفرد مشتریان را نیز دارد.

همچنین بخوانید: 10 نکته طلایی برای انتخاب نرم افزار گشت و نگهبانی

لاین

قیمت سیستم گشت و نگهبانی پاسبان

سیستم پاسبان در درجه اول حاصل دانش و تلاش شبانه‌روزی جوانان کشور است، ازاین‌رو قیمت این سیستم به نسبت قابلیت‌های آن کاملا منصفانه و بصرفه است. سیستم پاسبان کاملا نرم افزاری بوده و نیاز به خرید دستگاه‌های انحصاری در مراحل نصب، راه‌اندازی و بهره‎برداری وجود ندارد.

تیم فنیِ با تجربه 16 ساله در طراحی نرم افزارهای تخصصی، پشتوانه سیستم پاسبان هستند. این نرم افزار بطور مداوم با توجه به پیشرفت‌ دانش جهانی به‌روز رسانی می‌گردد.

سیستم گشت و نگهبانی پاسبان به نحوی قیمت‌گذاری شده است که هر مجموعه‌ای اعم از برزگ یا کوچک قادر به خرید سیستم باشد. برای اطلاع از قیمت سیستم گشت و نگهبانی پاسبان می‌توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید. علاوه بر استعلام قیمت از مشاوره رایگان کاشناسان شرکت سامان استفاده کنید

سیستم گشت زنی پاسبان
لاین
آموزش سیستم پاسبان

آموزش سیستم گشت و نگهبانی پاسبان

راحتی کاربر در زمان استفاده از پنل مدیریتی و اپلیکیشن پاسبان اولویت اصلی طراحل نرم افزار پاسبان بوده، به همین دلیل کاربران بعد از اولین تجربه کاربری با نرم افزار و اپلیکیشن احساس راحتی کرده و مشتاق به ادامه کار با سیستم پاسبان خواهند بود.
آموزش کامل نرم افزار و اپلیکیشن پاسبان جزء خدمات پس از فروش سیستم پاسبان محسوب خواهند شد و هیچ هزینه بابت آموزش دریافت نمی‌شود. برای اطمینان خاطر 6 ماه پشتیبانی رایگان نیز در اختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرد. برای اطلاع از خدمات ارائه شده در مدت زمان پشتیبانی رایگان با ما تماس بگیرید.

لاین

فرم درخواست قیمت نرم افزار پاسبان

لطفا جهت دریافت دموی نرم افزار و سیستم گشت و نگهبانی فرم زیر را تکمیل نموده و دکمه ارسال را بزنید. متشکریم

نام و نام خانوادگی

جهت ارسال رمز

با پیش شماره بطور مثال 02188888888

لطفا صبر کنید
لاین