دستگاه گشت و نگهبانی
انتخاب یک سیستم هوشمند و ناب با دانش فنی روز دنیا در بین شرکتهایی که به نوعی از طریق تبلیغات گسترده جهانی رقابت می کنند چالشی اساسی بوده و است .
شرکت سازه‌های اطلاعاتی و ارتباطی سامان با اتکا به تیم مجرب و برنامه نویسی قدرتمند به شما نشان می دهد که همیشه برای انجام این کار آماده است .
ما فعالیت خود را از سال 1384 با تمرکز بر تولید نرم‌افزارهای اختصاصی برای صنایع آغاز کردیم.
از جمله نرم‌افزار نگهداری و تعمیر ماشین‌آلات با نام تجاری (آلکا)، که به عنوان 5 نرم‌افزار برتر کشور در صنایع مختلف در حال استفاده است.
نرم‌افزارهای رأی‌گیری، مدیریت بحران، بایگانی و اورژانس از دیگر محصولات این شرکت می باشد.

نرم افزار اختصاصی مدیریت و کنترل نیروهای گشت و نگهبانی پاسبان به همت تیم فنی چابک شرکت سازه های ارتباطی و اطلاعاتی سامان عرضه شده و به پشتوانه تیم فنی این شرکت نرم افزار پاسبان کاملا منعطف می‌باشد. آمادگی کامل برای سفارش سازی نرم افزار با توجه به نیازهای هر سازمان  می‌باشیم.

سیستم گشت و نگهبانی
لاین

شرکت سازه‌های اطلاعاتی و ارتباطی سامان، عضو شورای انفورماتیک و نیز شورای صنفی رایانه‌ای کشور است.

لاین

جوانان خلاق و پر انرژی شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان همیشه آماده اند تا با همفکری تیمی دنیایی متفاوت و منحصر به فرد خلق نمایند .

 

با ارزش‌ترین سرمایه و دارایی و نشان افتخار ما، « اعتماد و رضایت مشتریان » مان است.
ما با تکیه بر دانش و خلاقیت نیروهای جوان کشور عزیزمان ایران و توجه به نیاز و خواسته مشتریان، به این مهم دست پیدا کرده‌ایم و در ادامه راه نیز، با خود عهد بسته‌ایم شعار « ما می‌توانیم » را به « ما انجام دادیم » تبدیل کنیم.