سخت افزار مورد نیاز سیستم پاسبان

دستگاه مورد نیاز سیستم پاسبان

سیستم پاسبان در طی مراحل نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری سخت افزار انحصاری خاصی نیاز ندارد. سیستم گشت و کنترل نگهبانی پاسبان مطابق با نیاز سازمان‌ها و همسو با اهداف اصلی بخش حراست طراحی و ارائه گردید. با استفاده از این سیستم مدیر حراست و مدیران بالادستی سازمان از حفظ امنیت سازمان اطمینان خواهند داشت. برخلاف دستگاه گشت زنی نگهبانی سیستم پاسبان نیاز به تعمیرات دوره‌ای نیز ندارد.

gsm2 check
این نرم افزار بر پایه سیستم عامل اندروید توسعه یافته است و نیازمند هیچ دستگاه یا سخت افزار مجزای دیگری نیست و یک گوشی معمولی آندروید نسخه 5 و یا بالاتر با قابلیت ارسال پیامک و امکان دوربین کافیست.
gsm2 check
کارت یا تگ RFID یا QR Code
gsm2 check
کامپیوتر در اتاق مدیریت جهت نگهداری داده ها و اطلاعات سیستم (اختیاری)

به دلیل مشکلات متعدد دستگاه گشت زنی نگهبانی برای ثبت اطلاعات و معایب دیگر سیستم‌های سخت افزاری، برخی از سازمان‌ها خواستار سامانه‌ای بودند که مبتنی بر نرم افزار باشد. در سیستم پاسبان نیازهای بخش حراست به منظور مدیریت بهینه نگهبانان پیش‌بینی شده است. درباره سخت افزار مورد نیاز نیز تلاش شده از حداقل تجهیزات و حدالامکان از تجهیزات موجود استفاده شود. همانطور که اشاره شد، برای راه‌اندازی سیستم پاسبان یک کامپیوتر (لبپتاپ) و گوشی اندروید خود نگهبان مورد نیاز است. این تجهیزات در سازمان و نهادی یافت می‌شوند.

سیستم پاسبان را قبل از نصب نهایی می‌توانید به مدت یک هفته دریافت، تست و بطور کامل بررسی نمایید.

سیستم پاسبان در چه نهادهایی کاربرد دارد؟

gsm2 check
سامانه گشت هوشمند پاسبان با امکان پایش لحظه‌ای نگهبانان قابل اجرا در نهادها و سازمان‌هایی است، که برای حفظ امنیت سازمان نیازمند گشت زنی نگهبان هستند.
gsm2 check
از جمله این صنایع و نهادها باید به شرکت‌های امنیتی، موسسات آموزشی، خطوط انتقال آب، برق و گاز، آژانس‌های املاک، سرویس‌های حمل‌ و‎‌ نقل عمومی، موسسات مالی، انبارها، کارگاه‌های تولیدی و بخش‌های فعال در زمینه خدمات نظافتی و نگهداری اشاره کرد.
اپلیکیشن پاسبان